Co sądzisz o naszej nowej stronie?

wyniki

„ Siec na kulturę”

Gminna Biblioteka Publiczna w Rogowie  uczestniczyła w projekcie “Sieć na kulturę w podregionie grudziądzkim” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „ Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywności cyfrowej”). Projekt realizowany przez Fundacje Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.

W ramach projektu zostały przeprowadzone szkolenia dla bibliotekarzy, następnie przy pomocy trenerów z FWZR odbyły się warsztaty dla uczestników projektu. Nasza placówka realizowała warsztaty pod nazwą „ Korzystanie z cyfrowych usług na zaawansowanym poziomie”

Dzięki uczestnictwu w projekcie Gminna Biblioteka Publiczna w Rogowie otrzymała sprzęt komputerowy – 6 sztuk tabletów.